Şeytan Kulesine Çıkma ve Azrail Kesimi

seytan-kulesi

Pvp serverler de oyuncuların harita üzerinde en sevdikleri kısım şeytan kulesine çıkmasıdır. Şeytan kulesine tırmanmak o kadar kolay değil. Zemin kat ile beraber oldukça uzun bir zaman alıyor bu harita içerisine girmeden önce sağlam bir grup kurup giriniz. Kendi başınıza hiçbir şey yapamazsınız şeytan kulesi içerisinde kaybolursunuz.

Şeytan kulesine nasıl gidebilirim

İlk önce vadiye gitmelisiniz, vadinin ortasından tapınağa giriş yaparak şeytan kulesine gidebilirsiniz.

Kısa Bilgi :

Şeytan kulesine gitmek için karanlık tapınağı kullanabilirsiniz, veya 60 level bir oyuncu ile beraber direkt olarak ışınlanabilirsiniz. Kuleye girebilmeniz için level 40 olmalısınız şeytan kulesine giriş sağladığınız zaman her kat içerisinde yapmanız gereken büyük görevler sizleri bekliyor.

Şeytan Kulesine Çıkma

Zemin katına giriş yaparak dayanıklılık metnini keserek, 1. Kat ışınlanmanız mümkün. Işınlandıktan sonra eğer dayanıklılık metni yoksa yeniden doğmasını beklemelisiniz.

Rakip: şeytan okçu, şeytan asker, şeytan mızrakçı, şeytan şaman, çirkin şeytan okçusu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, çirkin şeytan şaman ve dayanıklılık metni içerisinden çıkan canavarlar.

KAT – 1

Kat 1 içerisinde bulunan tüm yaratıkları yok edin agrasif oldukları için kendisi direkt olarak saldırır bu kat içerisinde öldüğünüz zaman şehirde başla dediğiniz zaman otomatik olarak 1. Köye sizi ışınlar.

Rakip :

Şeytan okçu, şeytan asker, şeytan mızrakçısı, şeytan şaman, çirkin şeytan okçusu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, çirkin şeytan şamanı

KAT – 2

Şeytan kralı ve yardımcılarını yok edin.

Rakip:

Şeytan okçu, şeytan asker, şeytan mızrakçısı, şeytan şaman, çirkin şeytan okçu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, uçan kafatası, ölümcül uçan kafatası, şeytan kral

KAT – 3

Doğru hedefi bul metin2 taşını yok et

Şeytan metni, 7 lanet metini

Not: Şeytan metni kesildikten sonra, 7 tane lanet metni çıkar, 15 dakika zaman içerisinde doğru taşı bulmanız gerekir.

Rakip:  

Şeytan metni, lanet metni içerisinden çıkan yaratıklar

KAT – 4

4üncü kata çıktığınız zaman 20 dakika zaman diliminde 5 adet mühür açmalısınız. Mühürleri açabileceğiniz anahtarları düşürebilmek için etrafınızda bulunan tüm yaratıkları kesmeniz gerekir.

Rakip:

Şeytan okçu, şeytan asker, şeytan mızrakçısı, şeytan şaman, çirkin şeytan okçu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, çirkin şeytan şaman

KAT – 5

Etrafınızda bulunan tüm canavarları yok edin kibirli şeytan dahil olmak üzere tüm canavarları kesin. Yaratıkların tamamını kestikten sonra şeytan kulesi demircisine, silah ustası, zırh ustası, veya kuyumcu ustası seçeneklerinden birisi ortaya çıkar. Şeytan kulesi demircisinde bir eşyayı yükselteceğiniz zaman sizden ek bir malzeme istemez. Örnek vermek gerekirse eğer +7 – 8 e basacağınız bir eşyayı beyaz inciniz olmadan basar.

Rakip:

Şeytan okçu, şeytan asker, şeytan mızrakçısı, şeytan şaman, çirkin şeytan okçu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, çirkin şeytan şamanı, hınç hayalet, kibirli şeytan kral

KAT – 6

Özellikle 6. Kata çıkabilmeniz için 75 level üzerinde olmalısınız. Ölüm metnini tamamen keserek katil metninden çıkacak olan “ bilinmeyen kutularla “ üst kata çıkmanız için gerekli olan zin-sagui haritası var, içerisinde doğru olan kutuyu bulana kadar katil metnini kesmeniz gerekir.

Rakip:

Ölüm metni ve katil metni içerisinden çıkacak olan canavarlar, çirkin şeytan okçu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızrakçısı, çirkin şeytan şaman, hınç hayalet, ölümcül hınç hayalet, kafatası kılıç ustası, çirkin şeytan lider, hayalet kılıç ustası, ölümcül kaos hayalet, kaos hayalet

KAT – 7

Zin-bong-ın anahtarını bulmanız oldukça işinizi zorlaştırabilir. Bir an önce canavarları kesmelisiniz, sahte anahtarlara aldanmayın bong-ın-anahtarı sahtedir. 8. Kat içerisine ulaşmanız için, zin-bong-ın-anahtarı odanın hemen sağ tarafında bulunan taş üzerine sürükleyerek bırakmanız gerekir.

Rakip: 

Çirkin şeytan okçu, çirkin şeytan asker, çirkin şeytan mızraçısı, çirkin şeytan şaman, hınç hayalet, ölümcül hınç hayalet, kafatası kılıç ustası, çirkin şeytan lider, hayalet kılıç ustası, ölümcül kaos hayalet, uçan kafatası, ölümcül uçan kafatası, ölümcül hayalet

KAT – 8

 Sonunda gelebildik Lucifer Azrail ile yüzleşme vaktimiz geldi 78 level olan lucifer Azrail i kesmeniz için, etrafınızda bulunan yaratıkları kesin. Lucifer defansı sağlam bir yaratıktır vuruşları çok kuvvetlidir, yanınızda şaman karakterine ihtiyacınız var dönüşümlü kesmek her zaman daha kolay bir seçenektir. Lucifer öldükten sonra size bir lucifer sandığı verir. Bir zaman sonra uyarı gelir göreviniz tamamlandı diye uyarır sizi kule dışına atar.

78 level Azrail kesimi, burada hızlı olmalısınız etrafınızdaki her şeyi temizlemelisiniz Azrail ile baş başa kalın grubunuzdaki kutsama yapan karakterler sizi durmaksızın kutsamalılar Azrail bir özelliği ise can basma özelliğidir savaşçı karakterleri ve Ninja karakterleri dönüşüm kürelerini kullanmaları gerekir dışarıdan kutsama yapan grubunuz sadece kendi görevini yerine getirdiği zaman çok rahat bir şekilde Azrail görevini yapabilirsiniz.

1 Cevap

  1. Aykut dedi ki:

    Gece vakti okumak iyi geldi akıcı bir makale olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir