Pvp Serverlar da Soru İşareti Hatası

Merhaba , pvp server oyuncuları,

Bir çok pvp oyun içerisinde önemli rol alan soru işareti hatası hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum.

Burada en büyük etken kullanıcılardan kaynaklanıyor bu hataların nedenleri aslında sizin bilinçsiz bir şekilde oyun oynamanızdır. Genel anlamda bu hatayı araştırdığımız zaman sorunun birden fazla nedeni var.

Bu yazımızı okuduğunuz zaman şaşırabilirsiniz şaşırmanız normaldir şimdi siz neden bizden kaynaklı olduğunu soracaksınız. Peki neden “??????” bu hata ile karşı karşıya kalıyorsunuz bunları adım adım siz oyun severlere anlatalım.

İlk olarak aynı  klasör içerisine farklı pvp oyunlarını sürekli kurmanız ve ardından klasör içerisindeki metin 2 client hatalarından kurtulamaz hale gelirsiniz ve sürekli hata almanıza neden olur. Hatanın nasıl olduğu belki aklınıza gelmez ama bunu hatırlatmak istedim pvp oyunlarının hepsi farklı bir alt yapı kullanır ve oto pacher her dosyayı çekmez pvp oyun sahipleri türkiye de network trafiği sorunlarından ötürü (A) oyununun pack dosyalarını (B) oyununun üstüne attığınız zaman granny.dll dosyalarının farklı olduğunu düşünebiliriz. Dolayısı ile oyun hatası verebilir.

 

Pvp Soru İşareti Almamanız için Önemli Tavsiyeler;

  1. Bir oyunu oynamadan önce gireceğiniz oyunun resmi sitesinden full pack indirin.
  2. Eğer kota sorununuz var ise mini pack kullanınız.
  3. Kendinize kullanmamak üzere client saklayarak her mini veya full pack atacağınız zaman bu clienti kopyalayın böylece kullandığınız client sürekli temiz kalacaktır.
  4. Pvp oyunlarında bir hata ile karşılaştığınız zaman oyunu tamamen kaldırıp baştan kurmanız daha sağlıklı olur.

 

Umarım bu anlattıklarımdan sonra aklınızdaki soru işaretlerini gidermiş olmuşumdur umarım. Anlattıklarımı yapmanız durumunda bir daha soru işareti hataları ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bu söylediklerimi uyguladığınız zaman bilgisayarınıza format atmanıza bile gerek kalmaz. Yukarıdaki yazımızda granny2.dll hatasından bahsettik onu farklı bir yazımızda dikkate alacağınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir