Omuz Kuşağı Sistemi Nedir

omuzkusakOmuz kuşağı sistemi nedir nasıl işler bunlardan bahsetmek istiyorum sizlere ilk olarak sistemin aktif kullanmaya başlayan sistem kostüm olarak belirlenmiştir.

Oyun içerisinde playerların envanter üzerinde yer alan kostüm buton simgesi aracılığı ile gerçekleşir. Omuz kuşağı; karakterler arasında yer alan belirli ekipmanlar tarafından kullanabilir. Omuz kuşağının herhangi bir süresi veya zamanı sınırlaması yoktur oyuncuların bu eşyaya sahip oldukları zaman süresiz şekilde kullanmasına neden olabilir.

Omuz Kuşağının Yapımı

Omuz kuşağının çeşitleri vardır. Bunlardan birisi usta kuşağı , hakim kuşağı olarak belirlenmiştir. Bu kuşakları birbirinden ayıran tek fark görsel görüntüden ibarettir. Eşyalarının kullanımında herhangi bir değişiklik yoktur. Hakim kuşağına sahip olabilmek için npc üzerinden özel bir kumaş görevini alarak tamamlamalısınız.

Omuz Kuşağı Nasıl Gelişir

Omuz kuşağı 4 farklı faktörden oluşmaktadır. Bunları eğer sıralamak gerekirse basit, zarif, asil ve özel olarak sınıflandırabiliriz. Örnek vermek gerekirse eğer basit omuz kuşağını geliştirmek için npc içerisinden önemli eşyaları alarak oluşturabilirsiniz. Bu oluşumun esas amacı şu şekilde gerçekleşir ilgili pencere açıldığı anda 3 farklı bölüm göreceksiniz. Kuşağın 1. Bölümüne geliştirmek istediğiniz kuşağı eklemelisiniz kuşağın 2. Bölüme ise aynı özelliğe ait kuşağı eklemelisiniz. Yükseltme işleminin tamamlanması sağlamak için butona basmalısınız. Envanter içerisine bir üst seviye kuşak gelerek değişimin sağlandığını görebilirsiniz. Eğer işlem başarısız geçerse 2. Bölmeye koymuş olduğunuz kuşak kaybolur.

Omuz Kuşağına Nasıl Bonus Eklenir

Omuz kuşaklarının değerli özelliklerinden birisi olan verilen bonusları emer.  4 farklı kuşağın kuşak grubu farklı dereceler ile bonus özelliklerine sahiptir.

  1. Basit omuz kuşağı
  2. Zarif omuz kuşağı
  3. Asil omuz kuşağı
  4. Özel omuz kuşağı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir