Metin2 pvp başarılı olma teknikleri

metin2-kurulum

Oyun kurulumlarının nasıl olduğunu hep merak ederdim artık her şey daha kolay metin2 pvp server kurma isteyen veya daha önce kurulum yapıp unutan kullanıcıların başarıyı nasıl elde etmesini göstereceğim. Burada önemli olan başarıyı nasıl yakalamanız ve bu sektör üzerinden nasıl para kazanabilirsiniz bunlardan bahsedecek olursak eğer emeğinizin karşılığını her zaman almanızdan yanayım.

Pvp serverler içerisinde nasıl başarılı olunur

 1. Eğer bir serveriniz varsa oyunun alt yapısı hakkında yeterli bilgiye sahip olmalısınız. Yeterli şekilde deneyime sahipseniz eğer zamanınız boşa harcanmaz.
 2. Pvp serverlerin alt yapısında bulunan dosyaları editleme konusunda uzman olmalısınız. Sql ve c-panel veya diğer yazılımlar hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
 3. Metin2 pvp server kurulumu için alacağınız sunucu saldırılara karşı kesinlikle korumalı olmalı. Ve oyun portlarını açma yetkisine sahip olmalısınız. Özel bir sunucuya ihtiyacınız var.
 4. Ekibinizde yardımcınız, web siteniz için php , asp dillerinden veya sunucudan anlayan yardımcı arkadaşlar bulundurmalısınız. Kendinize zaman ayıramadığınız zamanlarda ekip arkadaşlarınızın kontrolü altında sorunlarınızı çözebilirsiniz. Aksi halde oyunu tek başınıza yönetmeniz kullanıcı kaybına neden olur.
 5. Oyunun kurulumunu tamamladıktan sonra ilk önce oyunu beta olarak açmalısınız, beta açılmasının amacı oyuncuların oyunu denemelerini sağlamalısınız. Oyun içerisindeki eksikleri not alarak tamamlayın. Daha sonra oyunu tamamen sıfırlayacağınız için bunu kullanıcıların bilmesi gerekir oyunun açılış tarihini belirleyerek bir takım hediyeler dağıtılacağını reklamlarınızı sponsor eşliğinde yapacağınızı bildirmelisiniz.

Metin2 de oyuna oyuncu çekmek

 1. En büyük gücünüz reklam vermeniz tabi ki size büyük bir maliyet gibi gelebilir bunun için belirli bir bütçe ayırmalısınız. Bunu yapamıyorsanız eğer kaliteli bir metin2 pvp bile kurarsanız tutmaz. Cebinizde bir bedel harcamadan para kazanmayı unutun!
 2. Büyük ve etkili bir yöntem pvp serverler veya metin2 pvp serverlerin vazgeçilmez anahtar kelimelerinde yerlerini alan web sitelerinden mutlaka reklam almanız. Aldığınız reklamların size kullanıcı getireceğini unutmayınız.
 3. Sosyal medyanın burada gücünü unutmamak lazım grup veya sayfa açarak oyuncuları sürekli sayfanıza veya grubunuza çekmeye çalışmanız. İlgili sayfanızdan sürekli güncel içerikler paylaşmalısınız.
 4. Önemli anahtar kelimelerde yer alan ücretli veya ücretsiz oyun tarihinize yakın tüm sitelere üye olarak reklamınızın tanıtımını yapmanız.

Oyunu açmadan önce bu söylediklerimi uyguladığınız zaman profesyonel bir başlangıç yapmış olursunuz. Oyunun özellikleri ne olursa olsun hedefiniz her zaman büyük olmalı her ay düzenli olarak reklamlarınıza ağırlık verirseniz kazanacağınız parayla dilediğinizi alabilirsiniz. Sanırım sizler için bu kadar deneyim yeterlidir.

2 Cevaplar

 1. Erhan dedi ki:

  Güzel bir anlatım olmuş tebrik ederim, eğer pvp server açarsam dikkate alacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir