Metin2 Eğlenceleri

eglenceMilyonlarca insanın bağımlısı olduğu metin2 pvp serverlar sayesinde oyunuza hareket ve eğlence katma imkanını bulabilirsiniz.

Her yaştan kişinin stratejik zekalarını kullanarak seviye atlamaya çalıştığı bu oyunu bir çok farklı server üzerinden takip etmek mümkün olabiliyor. Orijinal olan metin 2 oyununun kolay bir hali olan private server olan bu sistem sayesinde, herhangi bir kişi belirli bir miktar para yatırarak sunucuyu uzaktan yönlendirme imkanına sahip olmaktadır.

Yani oyunun serverı için tabanı belirleyen dosyaları isteyen kişiler, belirli işlemler karşılığında oluşturabilmektedir.

Sunucu Hizmetleri

Pvp server kurmak için sunucu hizmeti veren bir çok firma vardır ve bu firmalardan bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz farklı serverlarda oyuna dahil olarak değişik aksiyonlar kattığınız oyununuzu farklılaştırabilirsiniz. Bunun için sınırsız seçeneğiniz vardır ve bu seçenekler dahilinde hizmet alabilirsiniz. Tabi bu işlemi yaparken de hile önlemek için güvenlik paketi de almanız gerekeceğinizden ortalama 700 – 800 lira masraf yapmanız gerekebilir.

Deneyimi olmayan kişilerin server açmalarını tavsiye etmiyoruz. En azından sitemizi takip edip konu hakkında detaylı bilgi almadan bu işe girişmemeniz önemlidir.

Hazır Pvp Serverlar

Dilerseniz profesyonel kullanıcılar tarafından alt yapısı oluşturulmuş olan metin2 pvp serverlar satın almanız mümkün olmaktadır.

Bu oyunlar için online kullanıcı sayınızın artması ve sürekli sistemi geliştirmek için ilgilenmeniz gerekeceğinden, önce küçük çaplı da olsa bir eğitimden geçmeniz gerekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir