General ve Komutan Nasıl Kesilir

Metin2 dünyasının en kral 2 adet patronundan bahsetmek istiyorum. Bu yaratıklar metin2 tarihinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Zira Mavi Ejderha isimli boss a ulaşmak amacıyla tek yapmanız gereken General ve Komutan isimli boss u öldürmek. Konuyu dikkatli bir şekilde okumanız sizin çıkarınıza olacaktır.

Pvp server aracılığı ile oynadığınız oyunların bir çoğu genel anlamda emek serverlardır.

Öncelik ile general ve komutanla beraber gerçekleştireceğimiz ilk prosedür Mavi Ejderha isimli yaratığı öldürmek amacıyla Kıvrık Anahtar isimli nesneyi general ve komutanı öldürdükten sonra elde edebilirsiniz. Kıvrık Anahtar metin 2 haritasının içerisinde hiçbir yerde düşmez yalnızca general ve komutan isimli yaratıklardan düşer. Bu bossları yok etmek amacıyla kullanabileceğiniz efsunlar aşağıda gösterdiğim şekilde olmalıdır.

  1. – Şeytanlara karşı güç
  1. – Yarı insanlara karşı güç
  1. – Ölümsüzlere karşı güç
  1. – Zehirleme şansı
  1. – Hp üretimi
  1. – HP Absorbe
  1. – Saldırı hızı
  1. – Güç
  1. – Yakın dövüş saldırılarını bloklama

Efsunların içerisinde itemlerinize gelecek olan bu efsunlar ile donatıp hedefinizdeki bosslara yönelebilirsiniz. Arada sırada bir takım pvp serverler da bossların hp değerleri azaldığı zaman direkt olarak ölmenize neden olur ve karakterinizin güçlü olması bossları kesmeden ölmenize neden olur. Onun için hp absorbe, hp üretimi efsunları açısından fonksiyon gösterir ve sizlere bu hususta yardımcı olur.

Bosslarla yapabileceğiniz diğer prosedür karakterinizi kasmanız olacaktır. Bossları tek tek kesmeniz mümkün olmayabilir toplu şekilde bir araya toplarsanız eğer yaratıkları kesmeniz daha kolay olur yanı sıra doğan slotları keserek karakterinizi çok rahat bir biçimde kasabilirsiniz. Bu prosedürü gerçekleştirme amacıyla Büyülü Silah karakteri genel anlamda tercihimdir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir