SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 pvplerin faydası nedir
IP
:
www.pvpserver.gen.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
https://www.pvpserver.gen.tr/
Panel
:
https://www.pvpserver.gen.tr/
Server acıklaması bilgileri

 Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte internet tabanlı birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunların en başında 2000’li yıllar da ortaya çıkmış olan Metin2 oyunu gelmektedir. Türkiye ve Dünya genelinde bu oyunu oynayan oyuncu sayısı bir hayli fazladır. Oyunun gerçek zamanlı oluşu ve rekabet ettiği diğer oyunlara göre daha geniş alana sahip olması nedeniyle diğer oyunlara fark atmış durumdadır. Metin2 pvp Serverları içerisinde oyuna başlarken 5 ana karakterden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz karakter, siz oynadıkça ve başarılı oldukça güçlenecektir. Bu sayede savaşlarda rakiplerinizi yenme şansınız daha fazla olacaktır. Böylece oyundan keyif alma katsayınız artarak ilerleyecektir. Bu süreç zarfında karakterinize ücretli item alarak da geliştirebilmeniz mümkündür. Ancak bu tür işlemler oyuncular arasında ki rekabeti olumsuz etkileyeceği için Server seçenekleri ortaya çıkmıştır. Bu sever seçenekleri sayesinde aynı özellikteki oyuncular birbiriyle oynayabilmektedir ve ortaya çıkabilecek adaletsiz durumların önüne geçilmiş olacaktır. Metin2 pvp Serverler bu avantajlı seçenekleri sayesinde oyunun dünya çapında oyuncu sayısı giderek artmaktadır. Gün geçtikçe oyunda yenilikler yapılarak yeni Server kurulumları gerçekleşmektedir. Böylece oyuncuların seçim şansı artmakta ve kendi tercihlerine göre hareket edebileceklerdir.

 Metin2 Serverler oyuncuları, kendi oyun tarzlarına ve karakterlerine göre seçim yapabilme şansları vardır. Böylece oyundan aldıkları zevki artırarak karakterlerinin güç kazanmasını sağlayabilirler. Ayrıca eşitlik ortamı oluştuğu için rekabet savaşları daha çekişmeli ve zevkli olmaktadır. Her bir Serverın kendine göre zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Bu zorluk seviyelerin başarılı olanlar bir adım önde olabilmektedir. Böylece yapılan savaşlarda galip gelme şansları daha fazla olacaktır. Oyunu uzun süre oynayan kişilerin karşısına çeşitli zamanlar da farklı hediyeler çıkabilmektedir. Çıkan bu hediyeler sayesinde oyuncuların karakterleri güç ve enerji kazanır. Kazanılan enerjiler, karakterin hanesine her zaman artı olarak eklenir. Böylece yenilmez bir karakteriniz olabilir. Karakterinizin güçlenmesi ve yenilmez bir karaktere dönüşmesi tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. Ne kadar başarılı olursanız ve oyunda fazla süre geçirirseniz karakterinizin güçlenme şansı o kadar fazla olacaktır. Bunları göz önünde bulundurarak hareket ettiğiniz zaman başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Pvp Serverler her karakterden oyuncuya hitap etmektedir. Uzun süre oyunda kalan kişi ile kısa süre oyunda kalan kişi aynı Server da olamamaktadır. Eğer aynı Serverda olurlarsa rekabet ortamında adaletsiz meydana gelecektir. Çünkü oyunda uzun süre vakit geçiren kişinin karakteri, az süre oyun oynayan oyuncunun karakterine göre daha güçlü olacaktır. Böyle bir ortamın oluşmaması adına farklı Serverlar meydana gelerek adalet ortamı sağlanır. Sizler de bu unsurları göz önünde bulundurursanız oyunda başarılı olma şansınız her daim fazla olacaktır. Ancak karakteriniz güçsüz ise, para vererek item alan veya uzun süre oynayan kişilerle savaşmamaya özen göstererek hareket etmeniz gerekir.