SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ
0 YORUM
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Metin2 pvp serverler nedir
IP
:
www.pvpserver.gen.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Zor
Site
:
https://www.pvpserver.gen.tr/
Panel
:
https://www.pvpserver.gen.tr/
Server acıklaması bilgileri

                                 METİN2 PVP SERVERLER NEDİR?

 Metin2 oyunu, oyunun keyifli olmasından dolayı kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya sahip olmuştur. Kısa süre içerisinde bu kadar geniş kitleye yayılması oyunda farklı yeniliklerin olmasını gerektirmiştir. Bununla birlikte oyunun içerisinde yer alan Serverlar oyuncu sayısının fazla olmasından dolayı yetersiz kalmaktaydı. Ortaya çıkan bu yetersizlik sonucunda ortaya yeni Metin2 PVP Serverler çıkmıştır ve günümüzde hala çıkmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra, kullanıcı sayısının artması ile birlikte oyun dosyaları internet üzerinde yayılmaya başlamıştır. Böyle bir yayılmanın sonucunda oyun kullanıcıları kendi ihtiyaçları doğrultusunda Server kurulumları yapmakta ve daha zevkli ortamlar oluşturmaktadır. Ayrıca, ekip halinde savaşmak ve farklı ekiplerle rekabetçi bir ortam oluşturabilmek adına bu tür yeniliklere yönelme olmaktadır. Sizler de ortaya çıkan bu tür Serverlara katılım sağlayarak rekabetçi ortamda kendinize yer bulabilirsiniz.

 Metin2 oyunu, aman geçtikçe sıkılgan bir hal almıştı. Oyuncular da bunun farkındaydı ve yeni Serverlar kurarak oyunu zevkli hale getirmek kaçınılmaz bir durum olmuştu. Böylece PVP Serverler oyunculara daha eğlenceli ve daha cazip hale gelmiştir. Ayrıca oyun dışı yeni özellikler bu tür Serverlara eklenerek oyunculara değişik hediyeler ve özellikler aktarılmaktadır. Özellikle de takım halinde yapılan savaşlar da oyuncuların karşısına değerli hediyeler çıkabilmektedir. Çıkan bu hediyeler kullanılarak karakter daha güçlü hale getirilir ve karakterin dış görünüşünde de değişiklikler yapılabilir.

 Metin2 PVP, oyunun bir benzeri olarak ortaya çıkmıştır. Tam anlamıyla oyunun aynısı olmadığı için isim değişikliği ortaya çıkmıştır. Oraya çıkan bu Serverların oyunun kendisinden farkları bulunmaktadır. Bu farklar genellikle oyun içerisinde yer alan zorlukların kolaylaştırılması ve oyun hatalarının giderilmesi yönündedir. Oyun içerisinde yer alan hatalar oyuncuların canını sıktığı ve savaş sırasında olumsuz durumlar doğurduğu için ortaya Çıkan bu Serverlar oyuncular için büyük avantaj olarak bilinmektedir. Bu sayede oyun daha keyifli hale gelmekte ve oyuncular herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan oyunlarını oynayabilmektedirler. Özellikle oyunda ki en önemli yenilik hile korumasıdır. Sizlerin o kadar uğraşlar sonucunda karakterinizi güçlendirerek savaşa girdiğiniz de karşınızda ki kişinin 1 dakika da karakterini güçlendirerek hile yapması canınızı sıkacaktır ve haksız bir ortamın meydana gelmesine neden olacaktır. Böyle bir durumun ortaya çıkmasına engel olmak adına bu tür Serverlar da hile koruma özelliği bulunmaktadır ve bu durum tüm oyuncuların memnun kaldığı bir yeniliktir. Sizler de bu tür yeniliklerin yer aldığı bir platform da bulunmak istiyorsanız zaman kaybetmeden PVP Serverlarında yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı da çağırarak bir ekip oluşturabilirsiniz ve oluşturmuş olduğunuz ekip sayesinde hem ekibiniz hem de karakteriniz güçlenerek yenilmez bir ekip haline gelebilirsiniz. Oyun içerisinde hata ve hilenin olmaması da sizlerin herhangi bir engel ile karşılaşmanızın önüne geçen bir durum olacağından emin olabilirsiniz.